Jméno

Shelli

pohlaví: fena
nález: Ostrožská Nová Ves, okr. Uherské Hradiště
věk: cca 6- 7 let
velikost: malá do 6kg
zdravotní stav: po náročné operaci, rekonvalescence, celkově horší zdravotní stav
kastrace: ne (plánovaná) 
čip: nenalezen
nachází se: Domov pro zvířata Minaret - Bulhary (okr.Břeclav)

aktualizace: 14.12.2017 Malé komplikace s hojením ran po operaci byly zvládnuty. Shelli má chuť k jídlu, je veselejší a kontaktní. Hygienické návyky jsou trochu problém. S individuální péčí by se snad zvládly napravit. Shelli čeká vyšetření uší a při dobrém zdravotním stavu i kastrace. 

Nalezená fenečka byla odchycena s podobnou, ale mladší fenečkou. Obě byly ve špatném zdravotním stavu, zanedbané. Pravděpodobně POCHÁZÍ Z MNOŽÍRNY A NĚKDO SE JICH TAKTO ZBAVIL.
PROSÍME VEŘEJNOST O SPOLUPRÁCI, ABYCHOM ZJISTILI JMÉNO MAJITELE. 

PROSÍME O FINANČNÍ PODPORU, jelikož operace, léky a další vyšetření budou nákladné. Náš transparentní účet: 2601132075 / 2010
poznámka: Shelli 
https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2601132075

Shelli (u zachránkyně Penny) podstoupila náročnou operaci, při níž ji bylo odstraněno větší množství nádorků. Kastrace z důvodu náročnosti a celkově špatného stavu fenky nebyla provedena. 
Shelli je nyní ve vnitřní ubykaci v našem útulku, kde je v teple a je pod dohledem.
Shelli má chuť žít, snad svůj boj vyhraje.
Čekají ji další vyšetření. Špatně slyší. Je to milé, hodné stvoření. Lépe reaguje na psy jak na lidi, ke kterým je zpočátku trochu nedůvěřivá.
Její kamarádka, bohužel odešla za duhový most. I ona měla nádorky na mléčné liště a bohužel se potvrdily metastáze na plicích. Její tělíčko bylo oslabené, nezvládlo bojovat.

NEPODPORUJTE MNOŽÍRNY A CHOVATELE PSŮ BEZ PP, TOTO JE JEJICH PRÁCE !
Stojí za to pár tisícovek, které ušetříte při pořízení štěněte? 

Je zde podezření, že se ho majitel zbavil vyhozením na ulici. Pravděpodobně žil na dvorku. Není zvyklý si hrát s hračkama, pískací hračky se trochu bál. Je to ale zlatíčko, které se rádo přitulí. Vodítko moc nemusí, celé venčení ho kousal a zpočátku hodně táhl. Na povely nereagoval, ale má bystrý kukuč, určitě se s trpělivým pánem vše doučí. Jak reaguje na děti, kočičky zatím nevíme. Informace postupně doplníme. Pokud se o pejska nikdo nepřihlásí, budeme mu hledat nový domov.