Jméno

Lord

kříženec asi kavkazského ovčáka a NO
stáří: cca 5 roků
velikost: obří (cca 60kg)
nález: Bulhary uvázán u areálu firmy (okr.Břeclav)
nachází se: útulek Minaret
čip: nenalezen
kastrace: ne (plánovaná)

aktualizace: 6.11.2017 Lord se v útulku plně aklimatizoval. Ustoupila jeho agrese vůči mužům. Je to přátelský pes ... obr pes, kterého zradil a kterému ublížil člověk.
Jelikož byl přivázaný, nepředpokládáme, že by se jeho majitel našel. Hledáme mu nový domov. Samozřejmě 4 měsíční lhůta (od nálezu) k adopci bude dodržena.

Lord byl nalezen u areálu firmy sousedící s naším útulkem. Kolem krku měl automobilové lano. Při odchytu napadl muže. Přivolané policejní hlídce se ho podařilo "přemluvit" a dovedli jej do útulku.
Lord má ošklivou ránu za krkem, způsobenou pravděpodobně od řetězu či lana. Lord je obří pes, dobře živený. Na povely nereaguje. NEMÁ RÁD MUŽE a snaží se zaútočit. K ŽENÁM JE VELICE KONTAKTNÍ, PŘÁTELSKÝ, HRAVÝ A UMAZLENÝ. Pobídky ke hře přijímal s radostí. Chodí si pro pohlazení. Na ostatní psy nereaguje agresivně. V útulku je druhý den. Více informací doplníme.
Pro Lorda by bylo VHODNÉ DOMÁCÍ ZÁZEMÍ. ZÁJEMCI KONTAKTUJTE PROSÍM ÚTULEK.

HLEDÁME MAJITELE! 

Pokud se majitel nenajde, bude možné Lorda adoptovat. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy, uhrazení adopčního poplatku.

Pro více informací volejte prosím na tel.č.: +420 724 231 633 Svatava Nunvářová